خانه هوشمند

پکیج خانه هوشمند پایه گلدور چیست؟ پکیج خانه هوشمند پایه با نصب آسان

با استفاده از پکیج خانه هوشمند پایه، اولین گام در مسیر هوشمندسازی ساختمان را به راحتی بردارید. با استفاده از محصولات موجود در این بسته می توانید سیستم روشنایی خانه خود را با استفاده از نرم افزار کاربردی کنترل کنید. به همین دلیل نام دیگر این محصول را پکیج کنترل روشنایی هوشمند گذاشته ایم.

پکیج خانه هوشمند گلدوِر چه چیزهایی دارد؟

این پکیج حاوی یک دستگاه کنترل کننده خانه هوشمند گلدوِر است که گیت وی نامیده می شود. همچنین سه عدد کلید هوشمند لمسی ۴ پل، سایر تجهیزات موجود در این بسته را تشکیل می دهند.

کلید لمسی هوشمند

کلیدهای موجود در پکیج خانه هوشمند گلدوِر در رنگ ها و طرح های متنوع قابل سفارش دادن است.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله دستگاه های جدید هوشمند را بخوانید.

کلید لمسی هوشمند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلید لمسی هوشمند گلدوِر پیشنهاد می کنیم مقاله”آشنایی با کلیدهای لمسی هوشمند گلدوِر” را ببینید.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله خانه هوشمند شیائومی را بخوانید.

دستگاه کنترل مرکزی گیت وی

گیت وی موجود در این پکیج نیز دارای قابلیت های فراوانی است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برقراری ارتباط با نرم افزار کاربردی جهت کنترل روشنایی از طریق موبایل و از راه دور
 • راه اندازی سیستم امنیتی (دزدگیر) پایه با استفاده از سنسور نصب شده بر روی دستگاه
 • ارتباط با کلیدها با استفاده از تکنولوژی RF (ارتباط رادیویی) و ارتباط با موبایل در محیط منزل از طریق WIFI (بدون نیاز به اینترنت)
 • امکان برقراری تماس صوتی و ارسال پیامک توسط سیستم امنیتی
 • برقراری ارتباط با موبایل کاربر از طریق اینترنت و در صورتی که امکان ارتباط اینترنتی نباشد، برقراری ارتباط از طریق پیامک
 • امکان اتصال همزمان ۱۰ تلفن همراه به سیستم جهت استفاده همزمان همه اعضای خانواده
 • و …
بررسی 9 دستگاه هوشمند عجیب و غریب در خانه ها که هرگز نمی دانستید وجود دارند

جهت آشنایی با سایر قابلیت های گیت وِی پیشنهاد می کنیم مقاله ” آشنایی با گیت وی (سیستم کنترل کننده مرکزی گلدوِر)” را ببینید.

امکانات پکیج خانه هوشمند گلدور چیست؟

 • کنترل ۱۲ خط روشنایی به صورت محلی (با استفاده از ۳ کلید ۴ پل)
 • امکان فعال سازی سیستم امنیتی (دزدگیر)
 • امکان کنترل سیستم روشنایی با استفاده از نرم افزار کاربردی تلفن همراه خانه هوشمند
 • امکان برقراری ارتباط با سیستم لز طریق اینترنت و پیامک
 • برقراری تماس صوتی و ارسال پیامک در صورت ورود دزد به محیط خانه هوشمند
 • امکان تعریف بینهایت سناریو (انجام هم زمان چندین کار با یک لمس)
 • امکان توسعه خانه هوشمند در آینده
 • و …

در آینده چه قابلیت هایی می توان به پکیج خانه هوشمند گلدوِر اضافه کرد؟

شما با خرید پکیج خانه هوشمند پایه، اولین و مهم ترین گام برای هوشمندسازی را برداشته اید. با داشتن دستگاه گیت وی که مغز متفکر اتوماسیون ساختمان هوشمند گلدوِر است، قادر خواهید بود در هر زمانی سایر نودهای خانه هوشمند را به آن متصل کنید. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله هوشمند سازی بیسیم را بخوانید. از جمله تجهیزاتی که می توانید در آینده به این شبکه پایه اضافه کنید عبارتند از:

 • کلیدهای هوشمند لمسی
 • ماژول های درب برقی قابل استفاده بر روی درب آپارتمان و درب پارکینگ
 • ماژول پرده و کرکره هوشمند
 • شیربرقی هوشمند جهت آبیاری فضای سبز، شیر اصلی گاز، شیر اصلی آب
 • رله های هوشمند جهت کنترل جعبه فیوز و وسایل برقی از جمله چای ساز، کولر و …
 • کنترل سیستم گرمایشی
 • و هر آنچه شما از یک خانه هوشمند انتظار دارید…
پرده هوشمند چیست؟ نحوه عملکرد و نصب پرده برقی هوشمند چگونه است؟ + معرفی امکانات و مزایای پرده هوشمند

نصب و راه اندازی پکیج پایه خانه هوشمند

نصب و راه اندازی تجهیزات هوشمند سازی ساختمان گلدوِر بسیار راحت است. در ادامه به آموزش نصب پکیج خانه هوشمند پایه می پردازیم.

 • نصب کلیدها و گیت وِی

جهت نصب کلیدها کافی است کلید سنتی را باز کرده و به جای آن کلید لمسی هوشمند گلدوِر را ببندید. این کلید دارای دو ترمینال ورودی فاز و نول و همچنین تعدادی ترمینال خروجی است که بسته به چند پل بودن کلید از یک تا ۸ متغیر است. هریک از ترمینال های خروجی جهت کنترل یک خط روشنایی در نظر گرفته شده است.نصب گیت وِی بسیار راحت است. این دستگاه تنها نیاز به یک پریز برای نصب شدن دارد.

 • راه اندازی نرم افزاری پکیج خانه هوشمند گلدوِر

جهت راه اندازی نرم افزاری پکیج خانه هوشمند باید چند مرحله ساده را انجام دهید. ابتدا نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر را روی موبایل خود نصب کنید. سپس گیت وِی را به تلفن همراه خود معرفی کنید. برای این منظور کافی است به صورت همزمان آیکون مربوط به تعریف گیت وی در نرم افزار و همچنین کلید مشخص شده روی گیت وِی را بفشارید.

نصب و راه اندازی پکیج پایه خانه هوشمند
Smart Home concept,

نکته: برای هریک از پل های کلید باید یک بار مرحله معرفی به نرم افزار را انجام دهید.

خبر خوب دیگه اینه که شما می تونید بعد از راه اندازی پکیج خانه هوشمند بر روی نرم افزار کاربردی تلفن همراه، همه اطلاعات رو در قالب فایل پشتیبان ذخیره کنید. برای اتصال گوشی سایر اعضای خانواده به شبکه کافیه فایل پشتیبان رو در نرم افزار کاربردی تلفن همراهشون بارگذاری کنید.

بررسی جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی + معرفی کارایی و کاربرد جارو برقی رباتی و مشخصات آن

حتی در صورتی که تلفن همراهتون رو به هر دلیلی عوض کردید، می تونید از این فایل پشتیبان برای بارگذاری اطلاعات استفاده کنید. داخل بسته بندی گیت وِی و کلیدها دفترچه راهنمای نصب به زبان فارسی قرار داده شده که به صورت مرحله به مرحله و به کمک تصویر همه رمراحل رو توضیح دادیم.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج خانه هوشمند چگونه است؟

تمام محصولات تولید شرکت خانه هوشمند گلدوِر دارای ۱۰ سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشند. این گارانتی در صورت بروز ایرادات ذاتی روی هریک از محصولات تولیدی به صورت زیر ارائه می شود:

 • یک سال تعویض رایگان
 • دو سال تعمیر رایگان
 • هفت سال پشتیبانی تعمیراتی

با این وجود شما می توانید به راحتی و با خیالی کاملا آسوده از محصولات هوشمند سازی ساختمان گلدوِر استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط گارانتی و نصب و راه اندازی محصول به دفترچه همراه محصول مراجعه کنید.

محصولات گلدوِر چه استانداردهایی دارند؟

استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. کلیه تجهیزات خانه هوشمند تولید شده در شرکت خانه هوشمند گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، محصولات تولیدی گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

بنابراین احتمال تداخل در کارکرد پکیج خانه هوشمند گلدوِر و سایر تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند، از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار می گیرند. اگر محصولی واجد این شرایط باشد قادر به دریافت این نشانه خواهند بود. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. کلیه محصولات شرکت گلدوِر در ۳ گروه کنترلر ها، عملگرها و تاچ پنل ها الزامات این استاندارد را اخذ کرده اند.

دستیار صوتی هوشمند و کاربرد های آن + محبوب ترین دستیارهای صوتی هوشمند کدامند؟

گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید پکیج خانه هوشمند گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.

گواهی ساختمان سبز

محصولات تولیدی این شرکت بواسطه سناریو های قابل تعریف جهت صرفه جویی انرژی و اندازه گیری و نمایش مقدار مصرف انرژی شامل نماد Green Building میشوند.

سخن پایانی

شما در این مقاله با پکیج خانه هوشمند پایه گلدور آشنا شدید.همچنین از پکیج خانه هوشمند پایه با نصب آسان آگاه شدید.اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا دراسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا