لوازم خانگی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ + معرفی 6 ویژگی متفاوت ماشین لباسشویی های سامسونگ

تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است تا زندگی ما را راحت تر کند. برندهای بزرگی مانند سامسونگ نیز در تولید محصولات لوازم خانگی خود، نه تنها راحتی مشتریان بلکه صرفه جویی در زمان و انرژی را به عنوان مهمترین اولویت ها تلقی می کنند. ماشین لباسشویی های سامسونگ نیز از این مقوله، مستثنی نبوده اند. سامسونگ در هر نسل از ماشین لباسشویی های کاملا مدرن خود، از یک تکنولوژی جدید بهره برده است.


فهرست مطالب


راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ

برای خرید بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ باید چند نکته ای کلیدی را در نظر بگیرید. در این مقاله ما راهنمای خرید ماشین لباسشویی مهمترین عناوین مختلف توضیح داده ایم تا بتوانید مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنید. برای شما که به دنبال آشنایی با بهترین لباسشویی های سامسونگ هستید. آیا با جدیدترین لباسشویی ال جی آشنا شده اید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی ال جی را بخوانید.

1. انتخاب نوع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک:

در بهترین ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک ، قسمت های شستشو و خشک شدن جدا شده است ؛ بنابراین ، در طول فرایند شستشو ، مداخله دستی لازم است.

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک

می توانید فرایند شستشو را متوقف کنید ، مثلاً لکه ها را با دستان خود روی دست بمالید تا از بین برود و سپس دوباره به روند شستشو ادامه دهید.اگر به دنبال صرفه جویی در انرژی هستید ، نگران نباشید! این ماشین ها قدرت کمتری دارند و انرژی کمتری مصرف می کنند.کار با ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک آسان تر و نگهداری آنها آسان تر است.

کامل‌ترین راهنمای خرید زودپز + نکات و پارامترهای مهم در راهنمای خرید زودپز

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک:

ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک فضای کمتری را اشغال می کنند. بسته به طرح شستشو و حالت سفارشی انواع پارچه ها ، چرخه شستشو انعطاف پذیرتر است.

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

حتی اگر می خواهید از خانه خارج شوید ، می توانید از ماشین لباسشویی استفاده کنید. و ماندگاری بیشتری دارد.

 2. ظرفیت ماشین لباسشویی سامسونگ

ظرفیت ماشین لباسشویی بر اساس میزان لباس خشکی که می توانید در یک چرخه شستشو داخل ماشین لباسشویی قرار دهید ، بر حسب کیلوگرم تعیین می شود. البته این ظرفیت معمولاً اسمی است و ظرفیت واقعی کمی کمتر از آنچه در بالا نوشته شده است.بنابراین سعی کنید هنگام استفاده از دستگاه ، آن را بیش از حد پر نکنید. شستن لباس ها آسان نیست و مصرف انرژی شستشو را افزایش می دهد.برای خانواده یک یا دو نفره ، یک ماشین لباسشویی کوچک با ظرفیت 6 کیلوگرم کافی است.یک خانواده بزرگ ممکن است به یک مدل بزرگتر با ظرفیت بیش از 8 کیلوگرم نیاز داشته باشد.

3. محل قرارگیری ماشین لباسشویی

اکثر خانه ها و آپارتمان های امروزی آشپزخانه ای کوچکی دارند به همین منظور اندازه و فضا می تواند یکی از بزرگترین نگرانی های شما هنگام خرید ماشین لباسشویی جدید باشد.ماشین لباسشویی درب جلو نسبت به ماشین لباسشویی درب بالا کوچکتر است و برای فضاهای کوچک مناسب است.

 محل قرارگیری ماشین لباسشویی

علاوه بر این ، می توانید از کابینت کار بخواهید که یک کابینت ویژه برای شما بسازد و از پرسنل تعمیر و نگهداری بخواهید قطعات دستگاه را باز کرده ، ماشین لباسشویی را در کابینت نصب کرده و در آن تعبیه کنند.

4. طراحی ، مدل و ابعاد لباسشویی سامسونگ

ابعاد ، رنگ و طراحی دستگاه همگی عوامل مهم در هنگام انتخاب ماشین لباسشویی می باشد. امروزه مدل های بسیار مدرن و شیکی با طراحی منحصر به فرد در بازار موجود است که می توان بر اساس دیزاین آشپزخانه اقدام به انتخاب آن ها نمود. خرید ماشین لباسشویی بوش ، ماشین ظرفشویی سامسونگ ، بکو ، ال جی و… همگی جز آن دسته از خرید ها و انتخاب هایی هستند که دارای دیزاین و طراحی زیبایی می باشند.همچنین در هنگام انتخاب محصول به حجم دستگاه و میزان ظرف و ظروفی که قصد شست و شوی آن را دارید بر اساس تعداد خانوار باید دقت شود.

طراحی ، مدل و ابعاد

نکته دیگر درباره خرید ماشین لباسشویی انتخاب بر اساس محیط آشپزخانه و مدل دستگاه می باشد.ماشین لباسشویی روکار ، توکار با دسته میله ای یا دسته توکار از جمله مدل های ماشینلباسشویی است که بسته به محیط آشپزخانه می توان اقدام به خریداری آن ها نمود.ماشین لباسشویی روکار مناسبی فضاهای کم می باشد و می توان از آن بر روی کابینت استفاده کرد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین ظرفشویی بوش را بخوانید. از ماشین لباسشویی رو کار نیز می توان در داخل کابینت ها بر اساس ابعاد از قبل تعیین شده استفاده نمود. انتخاب دسته باز شو درب این دستگاه ها می بایست بنا به شرایط محیط آشپزخانه انتخاب گردد.

معرفی بهترین مدل جاروبرقی بوش + بررسی نکات و موارد مهم در انتخاب جاروبرقی

5. جنس بدنه لباسشویی سامسونگ

مواد به کار رفته در ساخته ماشین لباسشویی رابطه ای مستقیمی با کیفیت و قیمت تمام شده ای لباسشویی دارد.اگر در خانه ای شما از ماشین لباسیشویی سامسونگ زیاد استفاده میشود توصیه میکنیم که محصول باکیفیت خریداری کنید.ماشین های لباسشویی ارزان قیمت معمولاً از درام‌ های جامد پلاستیکی یا سرامیکی ساخته می شوند ، در حالی که مدل های گران تر از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. 

 6. میزان مصرف انرژی دستگاه

از مهم ترین مسائلی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی می بایست به آن دقت نمود میزان مصرف انرژی یعنی آب و برق آن می باشد. امروزه دستگاه های مختلفی با برند ها و قیمت های گوناگون در بازار موجود است که هریک از آن ها دارای مصرف انرژی مختلفی هستند. با تحقیق درباره این موضوع می توان اقدام به بهترین خرید ماشین لباسشویی نمود.

 میزان مصرف انرژی دستگاه

افرادی که به دنبال کمک به محیط زیست و همچنین کاهش هزینه های مصرف انرژی هستند می بایست اقدام به انتخاب دستگاهی در رده انرژی استار نمایند.البته در جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی تولید شده توسط برند ها شاهد مصرف به مراتب کمتر انرژی با استفاده از متد های جدید هستیم که می تواند این موضوع سبب آسودگی خیال مشتریان شود.این موضوع را باید در نظر گرفت که روند طراحی ماشین لباسشویی های امروزی به گونه ای است که میزان مصرف آب در آن ها تا سه برابر کمتر از شست و شوی لباس با دست می باشد.

7. قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه اولیه خرید لباسشویی سامسونگ طبیعیتاٌ بالا خواهد بود. اما فاکتور اصلی این است که چقدر می خواهید برای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ جدید هزینه کنید!توجه داشته باشد به دنبال خرید ماشین لباسشویی سامسونگ ارزان نباشید، زیرا لباسشویی های گران قیمت معمولاً کیفیت بالاتری دارند. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ را بخوانید. بنابراین هزینه های نگهداری کمتر و کارآمدتر است.دوستان هنگام خرید ماشین لباسشویی سامسونگ به در کنار قیمت به صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده توجه داشته باشید که در بهترین ماشین لباسشویی های سامسونگ این قابلیت در نظر گرفته شده.

دستگاه ساندویچ ساز چیست؟ + راهنمای خرید ساندویچ ساز

معرفی 6 ویژگی متفاوت ماشین لباسشویی های سامسونگ

چند ویژگی برتر و متفاوت به کار رفته در ماشین لباسشویی های سامسونگ عبارتند از:

لباسشویی سامسونگ – ظرفیت فوق العاده تا بیش از 13 کیلوگرم

ظرفیت بالای ماشین لباسشویی های سامسونگ، به مقدار زیادی در زمان شما صرفه جویی می کند. ماشین لباسشویی Active DualWash سامسونگ تا بیش از 13 کیلوگرم ظرفیت دارد .

لباسشویی سامسونگ – استفاده از تکنولوژی BubbleWash

این تکنولوژی نیز قبل از شروع چرخه شستشو، مواد ضدعفونی کننده، آب و هوا را با هم ترکیب می کند تا با این ترکیب بهینه، بهترین نتیجه ممکن را حاصل کرده و در نهایت در پول و زمان شما صرفه جویی می کند.

استفاده از تکنولوژی BubbleWash

تکنولوژی BubbleWash امکان نفوذ مواد ضدعفونی کننده در بافت لباس و لکه ها را فراهم کرده و این امر به معنای شستشوی موثر در دمای پایین تر است.

لباسشویی سامسونگ – ضمانت ده ساله موتور

در موتورهای دیجیتال اینورتر از مکانیزمی استفاده شده که کاهش صدا و لرزش را به همراه دارد. از طرف دیگر این امر منجر به کاهش فرسایش قطعات ماشین می شود. همه این موارد دست به دست هم داده اند تا ما یک ضمانت ده ساله را برای موتور تمام ماشین لباسشویی های سامسونگ( 2012 به بعد) ارائه دهیم.

لباسشویی سامسونگ – ویژگی Stain Away

این ویژگی به همراه تکنولوژی Bubble Wash، سبب تمیز شدن لکه هایی مانند خون و یا نوشیدنی و هر گونه لکه دیگر از روی لباس شما می شود.

لباسشویی سامسونگ – اپلیکیشن Smart Check

این اپلیکیشن به عنوان یک روش ساده و آسان برای حل مسائلی تلقی می شود که ممکن است در مورد ماشین لباسشویی شما رخ دهد. پس از دانلود اپلیکیشن Smart Check بر روی گوشی همراه، می توانید به صورت وایرلس به لباسشویی خود وصل شوید.

 اپلیکیشن Smart Check

به این ترتیب هر گونه مشکلی که برای ماشین لباسشویی سامسونگ رخ دهد، این اپلیکیشن، موضوع را کشف کرده و نحوه برطرف کردن آن را توضیح میدهد و یا نیاز به حضور نماینده را به شما هشدار می دهد.

راهنما خرید و بررسی بهترین ماشین لباس شویی های ال جی 2022

لباسشویی سامسونگ – اپلیکیشن Smart Control

این اپلیکیشن نیز امکان کنترل و ارزیابی عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ را از داخل و یا بیرون منزل با استفاده از شبکه وایرلس فراهم می کند. به این ترتیب به راحتی می توانید چرخه شستشو را شروع و یا متوقف کنید و یا تغیرات دیگری را در آن اعمال کنید.

سخن پایانی

شما در این مقاله با راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا شدید. همچنین از 6 ویژگی متفاوت ماشین لباس شویی های سامسونگ آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

سوالات متداول

علت سر و صدای زیاد لباسشویی سامسونگ چیست؟

شکستن وزنه های تعادل، خرابی فنرها، معیوب شدن قطعات داخلی دیگ و عدم تراز بودن دستگاه از عواملی هستند که باعث بروز این مشکل میشوند و اگر سریعتر در دست تعمیر قرار نگیرد صد در صد به سایر اجزای لباسشویی آسیب میزند و هزینه های بیشتری برای شما عزیزان تراشیده خواهد شد.

علت نمایش ارور SUD در لباسشویی سامسونگ چیست؟

استفاده بیش از حد از مواد شوینده باعث بروز این ارور میشوند که در نهایت باید حتما به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا